top of page

את רכבי החלל העתידניים שלנו ניתן להכיר דרך המפה האישית.

לכל אדם מפה אישית הנוצרת משני חישובים: האחד – תאריך, שעה מדוייקת ומקום הלידה, והשני: כשלושה חודשים לפני הלידה.

המפה מראה לנו אספקטים שונים בהוויה שלנו: האישיות שלנו, העיצוב שלנו (הגוף, הלא מודע) והחיבור של שניהם היוצר את מי שנועדנו להיות.

 

האנושות מחולקת לארבעה טיפוסים

טיפוסים אלה נבדלים זה מזה בסוג האורה - ההילה האנרגטית המקיפה את גופנו (AURA). לפי מבנה ההילה הזו, יש לכל טיפוס "אסטרטגיה" המתאימה לתכונותיו האנרגטיות. כאשר אדם נע ביקום מתוך האסטרטגיה שלו, הוא נתקל בפחות ופחות התנגדות.

יחד עם הטיפוס אנו מתוודעים לסמכות הפנימית שלנו, או - תהליך קבלת ההחלטות הייחודי שלנו. לכל אדם יש מקום בתוכו, שאינו המיינד, שאחראי על קבלת ההחלטות המדוייקת והנכונה עבורו. כשאנו נעים בחיים באופן המתואם עם האסטרטגיה שלנו ומקבלים החלטות מתוך הסמכות הפנימית, לאט לאט, מתגלים העצמי האמיתי שלנו והייחודיות שלנו.

לא באנו לכאן להיות כמו אף אחד אחר !

ההתניות החברתיות (ההומגניות) גורמות לכולנו לרצות להיות משהו שאנחנו לא, והציווי הגנטי גורם לנו לרדוף אחרי כל מה שלא מתאים לנו. כשזה לא מצליח לנו אנחנו חווים תסכול, מרירות, כעס או אכזבה. רבים מאיתנו פונים לשיטות "שיפור עצמי" למינהן.

העיצוב האנושי הוא ידע הטומן בחובו את הוראות ההפעלה הייחודיות לכל אדם ואדם על הפלנטה.

זהו "מדע הבידול".


העיצוב האנושי אינו עוד שיטת טיפול, ריפוי או שיפור עצמי. זו אינה עוד טכניקה המבטיחה לנו שנוכל בעזרתה להיות חזקים יותר, יפים יותר, לחוות שפע גדול יותר או ליצור את המציאות שאנו חולמים עליה.

מדע הבידול מראה לנו שכל אחד מאיתנו הוא יחיד ומיוחד והגיע לכאן עם מתנות מיוחדות משלו. כדי להוציא איכויות אלה לאור ולחיות את העיצוב המיוחד שלנו עלינו להתנהל באופן מסויים לפי הטיפוס האנרגטי שאנחנו, ולהיכנע לתהליך קבלת ההחלטות של העיצוב שלנו,  

שאינו מגיע מהמיינד (הסמכות הפנימית או תהליך קבלת החלטות).
 

הידע המיוחד הזה הוא סינטזה של מספר מערכות מוכרות, אך הסה"כ הוא משהו אחר לחלוטין וקוואנטי.

אלה הן "הוראות הפעלה" לרכב החדש בו אנו נוסעים, הרכב בעל תשעת המרכזים :-)

Manadala Full.jpeg

העיצוב האנושי בא להרגיע אותנו, להראות לנו שאנו מושלמים בדיוק כפי שנולדנו. המפגש עם העיצוב שלנו מאפשר לנו להתחיל תהליך של שחרור מההתניות ש"נדבקו" אלינו משחר ילדותנו. מי שבאמת בשל לכך, מתחיל להתנסות באסטרטגיה האנרגטית שלו ובתהליך קבלת ההחלטות הייחודי שלו, ואנו מכנים זאת – כניסה ל"ניסוי".

הניסוי הוא התהליך של ההתנסות וההתבוננות בחיים דרך ההתנהלות האנרגטית הנכונה, ותהליך קבלת ההחלטות המדוייק לך. התהליך מהווה טרנספורמציה ברמה התאית; מחזור ההתנקות הראשוני אורך 7 שנים.   מדוע ?  כי מרבית תאי הגוף מתחלפים תוך 7 שנים  וכדי לשחרר את התלות בהתניות עלינו לאפשר לכל התאים בגופנו להתחדש.

הידע הטמון במפות הוא אינסופי ומדוייק לאין ערוך, אך הקסם הוא, שאין צורך להתעמק כדי לדעת "מי נהיה בסוף", כי עצם ההתנסות והזמן שחולף חושף את מי שאנו באמת וזהו גילוי נפלא ומלא עוצמה.

כשאנו חיים את "מי שאנחנו לא", ומתנהלים מתוך החלטות מנטליות - זהו למעשה ה"לא עצמי" שלנו. ההתנסות בלחיות את הטיפוס שלנו ולקבל החלטות ממקום חדש (שאינו המיינד) יכולה להיות מאד מאתגרת בהתחלה, אך יחד עם זאת מרתקת ומעצימה. לאט לאט אנו מתחברים למי שאנו באמת והחיים מביאים אלינו את המקומות, האנשים והדברים המתאימים בדיוק למי שאנחנו.

העיצוב האנושי מתאים לאנשים הבשלים לשחרר את הצורך להשתפר או להמציא את עצמם מחדש... לאלה המוכנים פשוט לקבל את מי שנולדו להיות ו... להתאהב בעצמם :-)

 

 

השלב ראשון הוא מפגש היכרות עם הטיפוס והאסטרטגיה שלך.

לכל אדם הקצב הנכון לו והדרך הנכונה לו להתחיל את הניסוי. 

אני מזמינה אותך לטייל בין דפי האתר ולחוש...

bottom of page