top of page

בוידאו: הסבר שלי על 12 השלבים של העבודה האנרגטית בתהליך.

 

מהם קסמיה של טכניקת ה -  ®EMF ?

הייחוד של טכניקת האיזון - ®EMF הוא העוצמה והמהירות בה היא משפיעה וגורמת לשינויים מהותיים בחיינו, באופן העוקף לחלוטין את המיינד.

 

השיטה תוכמת בצמיחה תודעתית, מחזקת את העוצמה הפנימית שלנו ומאפשרת להביא יותר מהיכולות שלנו לידי ביטוי בחיי היומיום, יכולות שלעיתים אינן מקבלות ביטוי עקב דפוסים שמקבעים אותנו, חוסר ביטחון, פחדים, דימוי עצמי נמוך וכו'.

כלי אנרגטי זה מאפשר לנו לשחרר עכבות וחסימות מהשדה האלקטרומגנטי שלנו ולקבל תובנות לגבי עצמנו - להיות במודעות עצמית גבוהה יותר, וליצור איזון בין הרוח לגוף, איזון היוצר יותר שלווה ומיקוד פנימי.
האנרגיה אותה אנו משקיעים בקיבוע ושימור החסימות משתחררת והופכת זמינה עבורנו, כך שיש לנו יותר עוצמה וכוח בהווה, כאן ועכשיו, על מנת ליישם את התובנות שלנו , את שאיפותינו ולתת להם ביטוי בחיי היומיום.

בתחושה שלי, ומתוך הדרך בה גופי מגיב היום לאנרגיות האלה, העוצמה של הטכניקה רק גְּדֵלָה, ועכשיו התדרים האלה זה בדיוק מה שאנו צריכים, כדי לתחזק את הכלי שלנו, על כל גופיו: הפיזי, הרגשי המנטלי והרוחני.

מהי טכניקת האיזון  ®EMF?

 

טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי או בשמה המקוצר ה-®EMF הינה שיטה שפותחה בתחילת שנות ה 2000 וכיום היא בשימוש בכ - 50  מדינות ברחבי העולם.

למדתי את הטכניקה מפגי פניקס-דוברו, מפתחת השיטה. התחלתי עם ארבעת השלבים הראשונים בשנת 2001, הוכשרתי כמטפלת ולאחר מכן כמורה-מכשירת מטפלים. הכשרתי מטפלים רבים מאד בארץ, ואז פותחו השלבים הבאים והוכשרתי כמטפלת בהם. עבדתי שנים רבות וקסומות עם הטכניקה הזאת, ועכשיו אני חוזרת אליה כי פשוט נקראתי לכך, האנרגיות העוצמתיות והמיוחדות  שלה בחרו בי לחזור ולתעל אותן דרכי.

הטכניקה עובדת על איזון וחיזוק ברמה האנרגטית אך למעשה היא הרבה יותר מזה. "זוהי שיטת אימון להעצמת החיים. האימונים האלה הם חניכה למודעות חדשה". (לי קרול המתקשר את קריון).

פגי פניקס-דוברו פיתחה את השיטה לאחר שקיבלה את עיקריה בתקשור. השיטה עוצבה כדי לעבוד עם "רשת הכיול האוניברסלית". רשת זו הינה חלק מהאנטומיה האנרגטית האנושית.
פגי מיפתה את "רשת הכיול האוניברסלית" : היא רואה אותה וחשה אותה וכך ידעה כיצד לאזן אותה.  פגי נחשבת לאחת המובילות בתחום האיזון האנרגטי-האנושי, והינה אחת מצוות המנחים בסמינרים של קריון הנערכים ברחבי העולם.

תמונה2.png

מהו השדה האלקטרומגנטי?

האנטומיה הפיזית שלנו מכילה מערכות רבות: שלד, שרירים, עצבים ועוד.
גם מערכת האנטומיה האנרגטית מכילה מערכות שונות : צ'אקרות, מרידיאנים, שדה אלקטרו-מגנטי ועוד. יחד הן מהוות את הגוף האנרגטי.

קיומו של "הגוף האנרגטי" הוא ממשי , ויש לו השפעה ניכרת על הגוף הפיזי, וכמובן גם על התודעה.


בעיקרון כל חומר, בין אם הוא חי או דומם, הוא תופעה אלקטרומגנטית. השדה האלקטרומגנטי נספג לתוך הגוף כולו בצורת סיבי אנרגיה עדינים. אצל כל אדם קיימות תבניות שונות של סיבי האנרגיה האלה, בהתאם למציאות המיוחדת שלו.

מאחר שאנו בראש ובראשונה "ישויות של אנרגיה" ניתן להסיק כי קיים קשר בין איכות החיים שלנו לאיכות האנרגיה שלנו. אנרגיה איכותית באה לידי ביטוי בבריאות ברמה המנטלית , הפיזית, הרגשית והרוחנית. בדומה לאיכותו של בד התלויה באיכות החוטים מהם הוא נארג, כך בריאותנו תלויה באיכות "החוטים" של האנרגיה האישית שלנו. מחוטים אלו נארגת יריעת חיינו.

פגי דוברו מייסדת השיטה מכנה את המערכת האלקטרו-מגנטית אתה אנו עובדים בטכניקה הזו בשם: "רשת הכיול האוניברסלית"

(UNIVERSAL CALIBRATION LATTICE).
הדפוס הבסיסי של מערכת זו הוא אוניברסלי , כלומר זהה באופן מהותי אצל כל אדם. דפוס בסיסי זה מכיל תבניות אנרגטיות גיאומטריות ייחודיות לכל אדם. הדבר דומה לכף יד שהמבנה הבסיסי שלה זהה אצל כולנו אך הפרטים הספציפיים הם ייחודיים ושונים מאדם לאדם.
הרשת בנויה מסיבי אור המקיפים אותנו ויוצרים שדה אלקטרו-מגנטי הקיים במרחק של עד 60 ס"מ מגופנו הפיזי. היא דומה לשריון בלתי נראה המחזק את ישותנו, ווהיא מושפעת ומופעלת באמצעות מודעותנו, רגשותינו, מעשינו וכוונותינו .
באפשרותנו להשפיע עליה גם באמצעות תרגילי אנרגיה ועבודה אנרגטית אותה אנו עושים בטיפולים.

הטיפול ב- ®EMF

 

טיפול ה-®EMF מתרחש כשמקבל הטיפול שוכב על מיטת הטיפולים (או בטיפול מרחוק), והמטפל מזרים דרכו אנרגיה תוך שימוש בידיו, ובכוח כוונתו. המטפל מבצע סדרת תנועות בסגנון טאי-צ'י בשדה האנרגטי של המטופל , ללא מגע בגוף הפיזי למעט מספר הנחות ידיים קלות מפעם לפעם. התנועות מלוות בכוונות אותן מביע המטפל בקול רם.

כל טיפול מכיל שלב של הכנת השדה האנרגטי, ניקוי הסיבים ומרכזי האנרגיה השונים, איזון האנרגיה בשדה ובמרכזי האנרגיה, וחיזוק והעצמה של תבניות אנרגיה הקיימות בשדה.


התהליך מתמיר את האנרגיה המקבעת ומשמרת בתוכנו הרגלים ודפוסים, לאנרגיה המשמשת אותנו בחיי היומיום ומהווה עבורנו מקור של כוח ועצמה. אנרגיה זו מאפשרת לנו ליצור את השינויים הרצויים בחיינו.
תהליך האיזון מוביל לשחרור ספונטני של דפוסים הקיימים בנו.
התובנה יכולה להגיע מאוחר יותר כחלק מהעשייה היומיומית שלנו.
מקבל הטיפול יכול הביע כוונה כמעט לכל דבר, החל מריפוי ועד לידע עצמי או הפחתת מתח פשוטה.


הטכניקה מורכבת מ 12 שלבים. ארבעת הראשונים הם בעיני העוצמתיים ביותר :-)


כל שלב הוא פגישה טיפולית בפני עצמה.

שלבים 1-4 ניתנים לטיפול מרחוק.

bottom of page